Ekspert rynku medycznego

w zamówieniach publicznych

Materiały medyczne

Zakres tematyczny branży materiały medyczne jest bardzo szeroki. Opatrunki, kaniule, taśmy, igły, worki to niewielki wycinek tego, co ogłaszane jest w ramach postępowań przetargowych. Wszystkie te przedmioty są albo jednorazowego użytku albo też szybko się zużywają, stąd ilość ogłoszonych postępowań przetargowych jest naprawdę duża. Dodatkowo istotny jest fakt, że postępowania składają się kilku, kilkunastu a czasem kilkudziesięciu części. Sprawdzenie takiej ilości informacji wymaga dużo czasu i zaangażowania.

Średnia miesięczna ilość przetargów ogłoszonych w branży medycznej –materiały medyczne w 2020 r. – wyniosła 1 277. W tym samym czasie opublikowano ponad 3000 rozstrzygnięć części przetargowych.

Przeszukanie opublikowanych postępowań przetargowych lub ich rozstrzygnięć tylko z jednego dnia wymaga czasem kilku godzin. Szybkie wyszukiwanie – poprzez wpisanie hasła, często zawodzi. Uzyskane w ten sposób informacje mogą być niekompletne, ponieważ w przedmiocie zamówienia nie zostały zawarte artykuły, które wyszukujemy.

W odpowiedzi na potrzeby Klientów powstała usługa całkowicie spersonalizowanych raportów. Przygotowujemy zestawienia uwzględniające wyłącznie wytyczne określone przez Klienta. Rozwiązanie to oszczędza czas i jest pomocne w przeprowadzeniu analiz rynku czy działań konkurencji.

Q

Skontaktuj się z nami

  Raporty bieżące
  z rynku medycznego

  Analiza rynku zamówień publicznych

  Raporty
  opisowe

  Gotowe
  raporty