Ekspert rynku medycznego

w zamówieniach publicznych

Odzież medyczna i jednorazowa

Odzież medyczna i jednorazowa często występuje jako jedna z części większego postępowania medycznego. Branża ta była szczególnie aktywna w czasie pandemii, kiedy zapotrzebowanie na maseczki, jednorazowe kombinezony czy rękawiczki wydawało się nie mieć końca. Nie oznacza to jednak, że wraz z uspokojeniem się sytuacji pandemicznej, zapotrzebowanie na ten asortyment przestało występować. Placówki medyczne nadal są zobligowane do wyposażenia pracownika w odzież medyczną czy jednorazową.

Zakres asortymentu jest szeroki i zawiera min.: maski, rękawice, kombinezony, fartuchy, pieluchomajtki. Zakupy związane z odzieżą medyczną i jednorazową czasami łączone są z innymi zamówieniami na asortyment medyczny. W efekcie powstają rozbudowane dokumentacje przetargowe, które każdorazowo należy dokładnie sprawdzić w poszukiwaniu konkretnego produktu.

Odnalezienie właściwej części czy pakietu jest czasochłonne i żmudne. Wymaga przejrzenia wszystkich postępowań w których może znajdować się zamówienie na odzież.

W przypadku rozstrzygnięć przetargów jest podobnie. Każda część to inny wykonawca, inna oferta, a części w jednym postępowaniu bywa kilkadziesiąt.

Biorąc pod uwagę automatyzację pracy, rzetelność jej wykonania oraz oszczędność czasu – przygotowaliśmy dla naszych Klientów gotowe analizy i podsumowania. Wystarczy dobrać odpowiednie kryteria a my przygotujemy opracowanie całkowicie dostosowane do tych wytycznych.

Q

Skontaktuj się z nami

  Raporty bieżące
  z rynku medycznego

  Analiza rynku zamówień publicznych

  Raporty
  opisowe

  Gotowe
  raporty