Ekspert rynku medycznego

w zamówieniach publicznych

Odżywki medyczne

Przetargi na zakup odżywek medycznych często są częścią złożonych przetargów farmaceutycznych. Pomiędzy kilkadziesiąt części czy pakietów wrzucone zostają te, które dotyczą wyłącznie odżywek medycznych. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku rozstrzygnięć przetargów. Zanim dotrzemy do właściwej dla nas części, często musimy sprawdzić również te, które nie dotyczą szukanego przez nas zagadnienia.

Z pomocą przychodzą informatory przetargowe czy newslettery dostępne na stronach zamawiających oraz na dedykowanych do tego portalach. Jednak ilość informacji do przeanalizowania jest nadal bardzo duża. Biorąc pod uwagę dodatkowo przeszukiwanie dokumentacji medycznej pod kątem odpowiedniej części związanej z zakupem odżywek medycznych – mamy gotowy obraz poziomu zaangażowania i pracy, jakie musimy włożyć w odnalezienie właściwego dla nas postępowania lub jego części.

Rozwiązaniem tego problemu jest skorzystanie z raportów przetargowych. Na skrzynkę e-mail Klienta trafiają spersonalizowane opracowania dotyczące wyłącznie poszukiwanego asortymentu. Pracę związaną z weryfikacją przetargów wykonujemy my. Klient zamiast na żmudnym wyszukiwaniu, sprawdzaniu i dopasowywaniu do konkretnych wytycznych, może ten czas przeznaczyć na wykonywanie swojej pracy czy wykorzystanie otrzymanych informacji do swoich potrzeb.

Q

Skontaktuj się z nami

  Raporty bieżące
  z rynku medycznego

  Analiza rynku zamówień publicznych

  Raporty
  opisowe

  Gotowe
  raporty